PSIEniedziałki - spacery socjalizacyjne

Sobotnie spacery socjalizacyjne – Błonia Janowskie

Miłośnicy i właściciele psów, zapraszamy na sobotni spacer socjalizacyjny. NOWE MIEJSCE SPOTKANIA W SOBOTY – Błonia Janowskie Soboty 1,22,29.04.2023 o godz. 11.00
Prosimy zabrać na spacer koc swojego pieska albo mniejszy ręcznik, na którym się zmieści pies oraz zabawkę na sznurku bądź szarpak.
🐕 pierwsze 15 minut ćwiczenia na oswojenie psa z obecnością obcych psów
🐕 kolejne to ćwiczenia na skupienie psa na przewodniku
🐕 wspólny spacer przy oswajaniu się z otaczającymi bodźcami oraz integracja
🐕 wspólna zabawa pies-> właściciel
🐶 Rzeczy potrzebne, które należy mieć ze sobą:
Linka, smycz, smaczki oraz ulubiona zabawka psa
🐶 Dla kogo są skierowane zajęcia?
Dla każdego.
Zarówno psów problemowych jak i dobrze wychowanych oraz ich właścicieli, którzy lubią dobre towarzystwo. Dla psów, które w towarzystwie innych psów są niepewne lub odwrotnie zbyt podekscytowane, np. które ciągną na smyczy itp.
🐶Po co ?
Abyśmy mogli nauczyć je zrównoważonej komunikacji oraz aby właściciel nauczył się poprawnie odczytywać mowę oraz komunikaty wysyłane przez swojego pupila. Zacieśnianie więzi z właścicielem. Praca nad problemami, które nas nurtują w relacji z naszym psem.
👩 Spacery poprowadzi Karolina Orzeszke
Trener & behawiorysta & zoopsycholog praktyk.
Jest właścicielką siedmiu psów, które pochodzą z różnych trudnych środowisk, w moim domu uczą się socjalizacji oraz poprawnej komunikacji stado-przewodnik. Robi to od wielu lat, co dało mi ogrom wiedzy oraz praktyki.
Aktywnie wspiera lokalne fundacje jako dom tymczasowy oraz od niedawna jestem również poczatkującym groomerem. Co tydzień również współprowadzi spacery socjalizacyjne wraz ze Sfora Gdańska. Behawioryzm to jej ogromna pasja w szczególności forma funkcjonowania stada, którą uwielbia obserwować.
Skip to content