PSIEniedziałki - spacery socjalizacyjne

PSIEniedziałki – spacery socjalizacyjne

Miłośnicy i właściciele psów, zapraszamy na spacer socjalizacyjny, który wyruszy sprzed MDKu. Poniedziałki, 8,15,22,29 maja, godz. 18.00. Wstęp 20 zł.
🐕 pierwsze 15 minut ćwiczenia na oswojenie psa z obecnością obcych psów
🐕 kolejne to ćwiczenia na skupienie psa na przewodniku
🐕 wspólny spacer przy oswajaniu się z otaczającymi bodźcami oraz integracja
🐕 wspólna zabawa pies-> właściciel
🐶 Rzeczy potrzebne, które należy mieć ze sobą:
Linka, smycz, smaczki oraz ulubiona zabawka psa
🐶 Dla kogo są skierowane zajęcia?
Dla każdego. Zarówno psów problemowych jak i dobrze wychowanych oraz ich właścicieli, którzy lubią dobre towarzystwo. Dla psów, które w towarzystwie innych psów są niepewne lub odwrotnie zbyt podekscytowane, np. które ciągną na smyczy itp.
🐶Po co ?
Abyśmy mogli nauczyć je zrównoważonej komunikacji oraz aby właściciel nauczył się poprawnie odczytywać mowę oraz komunikaty wysyłane przez swojego pupila. Zacieśnianie więzi z właścicielem. Praca nad problemami, które nas nurtują w relacji z naszym psem.
👩 Spacery poprowadzi Karolina Orzeszke – Amber Dog Centrum Twojego Psa
Trener & behawiorysta & zoopsycholog.
Jest właścicielką siedmiu psów, które pochodzą z różnych trudnych środowisk, w domu uczą się socjalizacji oraz poprawnej komunikacji stado-przewodnik. Robi to od wielu lat, co dało jej ogrom wiedzy oraz praktyki.
Aktywnie wspiera lokalne fundacje jako dom tymczasowy. Behawioryzm to jej ogromna pasja w szczególności forma funkcjonowania stada która uwielbiam obserwować.
Skip to content