PSIEniedziałki – spacery socjalizacyjne

Miłośnicy i właściciele psów, zapraszamy na spacery socjalizacyjne w GRUDNIU, które wyruszają sprzed MDKu. Poniedziałki 5, 12, 19 grudnia godz. 18.00
Sobota 10 grudnia godz. 11.00
Wstęp 10zł
🐕 pierwsze 15 minut ćwiczenia na oswojenie psa z obecnością obcych psów
🐕 kolejne to ćwiczenia na skupienie psa na przewodniku
🐕 wspólny spacer przy oswajaniu się z otaczającymi bodźcami oraz integracja
🐕 wspólna zabawa pies-> właściciel
🐶 Rzeczy potrzebne, które należy mieć ze sobą:
Linka, smycz, smaczki oraz ulubiona zabawka psa
🐶 Dla kogo są skierowane zajęcia?
Dla każdego.
Zarówno psów problemowych jak i dobrze wychowanych oraz ich właścicieli, którzy lubią dobre towarzystwo. Dla psów, które w towarzystwie innych psów są niepewne lub odwrotnie zbyt podekscytowane, np. które ciągną na smyczy itp.
🐶Po co ?
Abyśmy mogli nauczyć je zrównoważonej komunikacji oraz aby właściciel nauczył się poprawnie odczytywać mowę oraz komunikaty wysyłane przez swojego pupila. Zacieśnianie więzi z właścicielem. Praca nad problemami, które nas nurtują w relacji z naszym psem.
👩 Spacery poprowadzi Karolina Orzeszke – Amber Dog – Centrum Twojego Psa
Jestem studentką kursu trener & behawiorysta & zoopsycholog praktyk w szkole Wesoła Łapka prowadzonej przez Jacka Gałuszkę.
Jestem właścicielką siedmiu psów, które pochodzą z różnych trudnych środowisk, w moim domu uczą się socjalizacji oraz poprawnej komunikacji stado-przewodnik. Robię to od wielu lat, co dało mi ogrom wiedzy oraz praktyki.
Aktywnie wspieram lokalne fundacje jako dom tymczasowy oraz od niedawna jestem również poczatkującym groomerem. Co tydzień również współprowadzę spacery socjalizacyjne wraz ze Sfora Gdańska. Behawioryzm to moja ogromna pasja w szczególności forma funkcjonowania stada która uwielbiam obserwować.
Skip to content