Leszcze zagrają na jubileuszu Macieja Łyszkiewicza

Miejski Dom Kultury w Rumi rok rozpoczął Jubileuszem 25-lecia pracy artystycznej Agnieszki Babicz, która z tej okazji zaprezentowała monodram muzyczny pt. „Wiera”. Spektakl został wystawiony na scenie Fundacji Dla Was. Licznie zgromadzona widownia długo oklaskiwała artystkę.

Na początku marca Miejski Dom Kultury w Rumi zaprasza na koncert zespołu LESZCZE. Podczas wydarzenia jubileusz pracy artystycznej świętować będzie Maciej Łyszkiewicz. Muzyk, kompozytor, współtwórca sukcesów zespołu No Limits, Leszcze i Łyczacza. Na scenie muzycznej od lat 80. Obecnie współpracuje m.in. z dyrektor MDK Rumia – Agnieszką Skawińską, stoi też na czele formacji The Q.

Uroczysty Koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn 11 marca (w sobotę) na Hali MOSiR o 19.15. Bilety w cenie 25 (emeryci i renciści) i 30 zł (normalny) do zakupienia w MDK Rumia.

Na scenie wystąpi zespół LESZCZE z Maciejem Miecznikowskim, a także Iza Kowalewska, Anna Męczyńska, Agnieszka Skawińska i świętujący swój jubileusz Maciej Łyszkiewicz.

 –  Ogromnie się cieszę, że trójmiejscy artyści wybierają naszą instytucję do współpracy przy jubileuszach, to zawsze wielkie święto dla świata kultury. Cieszy mnie takie zaufanie – podkreśla Agnieszka Skawińska, dyrektor MDK Rumia.

Skip to content