Ferie zimowe w MDK Rumia

Internetowe zapisy wystartują 27 grudnia o godz. 8.00

W drugiej połowie stycznia w naszym województwie rozpoczynają się ferie zimowe. Miejski Dom Kultury w Rumi tradycyjnie zaprasza młodych mieszkańców do udziału w półkoloniach.

Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Jak co roku w programie Akcji Zima MDK Rumia będą codzienne wyjścia na basen MOSiR Rumia, warsztaty i wycieczka.

W  pierwszym tygodniu ferii (16-20 stycznia) Anna Kozub poprowadzi warsztaty z projektowania, odbędzie się również wycieczka na kulig na Kaszubach.

W drugim tygodniu ferii (23-27 stycznia) Agnieszka Grynkiewicz poprowadzi warsztaty manualne, w czwartek 26 stycznia dzieci pojadą do Gadolandii i Papugarni w Redzie.

Koszt jednego turnusu to 150zł. Internetowe zapisy wystartują 27 grudnia o godz. 8.00.

Formularz zgłoszeniowy zostanie zamieszczony na stronie www.domkulturyrumia.pl