Taneczne pożegnanie lata – 27.08.2022

Leśna Potańcówka 27.08.22 ( sobota)
18:00- 22:00 Strzelnica ( wejście do lasu od ulicy Strzeleckiej )
 
✅ Lubisz tańczyć i chcesz rozpocząć przygodę z nową formą wyrażania siebie a może tańczysz od lat i pragniesz wspólnie z innymi dzielić tę radość ?
✅ Zapraszamy z dziećmi, dziadkami i przyjaciółmi
✅ Leśna Potańcówka to impreza mająca za cel integrację społeczności rumskiej poprzez aktywne spędzanie czasu wolnego na łonie natury. Spotykamy się w miejscu historycznie związanym z podobnym rodzajem wydarzeń. W okresie międzywojnia odbywały się w miejscu Strzelnicy popularne plenerowe zabawy taneczne , dla których zbudowano stosowną infrastrukturę , jak między innymi betonowy parkiet i budki gastronomiczną. Spodziewać można się gorących rytmów latino w wykonaniu zespołu muzycznego INES , który wypełni bloki taneczne pomiędzy lekcjami i animacjami z instruktorem. Podczas wydarzenia kroki pokażą Tobie Weronika Lademann oraz Ania Kozub. Impreza jest jedną z propozycji naszej nowej akcji „Roztańczona Rumia” którą realizujemy wraz ze Stacją Muzyka.
✅ Co należy zabrać:
– kosz piknikowy z jedzeniem i piciem
– odpowiedni ubiór i buty do lasu jak również do tańca
– uśmiech oraz ciekawość świata
Również w jej ramach przedsmak naszej Leśniej Potańcówki i rozgrzewka przed roztańczeniem się na dobre czyli:
✅ 1. Lekcja tańca z Weroniką Lademann w środę 17.08.22 godz. 17.00 przy MDK RUMIA ul. Mickiewicza 19

✅ 2. Instruktażowy filmik do „BELGIJKI”– prostego tańca w parach, który wspólnie wykonamy podczas wydarzenia 27.08.22 (sobota)
Skip to content