„Kobiety – kobietom” – koncert online

8 marca o godz. 18:00 zapraszamy na koncert organizowany przez MDK Rumia pt. „Kobiety-kobietom”.
Koncert ten dedykujemy wszystkim kobietom, nie tylko z okazji ich święta.

A o czym mówi projekt Kobiety-kobietom?

O tym co skrywa się w sercach kobiet 😊 ❤
„Muzyka jest jak kobieta – stworzona po to, by jej słuchano i zachwycano się jej pięknem. Piękno kobiety widoczne w jej oczach, które są drzwiami do jej serca, będącego niezgłębioną tajemnicą…Tam mieszka miłość….”
Tego i innych tajemnic o miłości dowiecie się z repertuaru artystycznego podczas koncertu MUZAiki.
Jeden z utworów będzie zadedykowany również mężczyznom, ponieważ wszyscy – i kobiety i mężczyźni – chcemy czuć się kochani.
Autorem projektu, aranżacji utworów oraz tłumaczenia tekstów jest Marzena Graczyk – starszy instruktor sekcji muzycznej MDK Rumia, dyrygent i kierownik artystyczny chóru kaszubskiego Rumianie oraz zespołu wokalnego MUZAika.

Zespół wokalny MUZAika istnieje od 2011 roku, od początku pod okiem pani dyrygent Marzeny Graczyk, przy czym w międzyczasie skład zespołu się zmieniał. W obecnym składzie śpiewają od października 2017. Latem 2018 po raz pierwszy zespół zawitał w studiu nagraniowym, a w styczniu 2019 opublikował pierwsze profesjonalne nagrania. Wokaliści występują na koncertach na żywo, ciągle poszerzając swój repertuar o nowe utwory.
„Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce.” – tymi słowy Marzena Graczyk oraz MDK Rumia zapraszają na koncert online na portalu społecznościowym facebook MDK Rumia 😊
Skip to content