IV Rumski Rajd "w Drodze po Szpik" 15 czerwiec 2019 (sobota) godz. 16:30

//
05-06-2019

Jako, że każdy przyjedzie z różnych miejscowości, spotykamy się w Parku Starowiejskim w Rumi, ul. Adama Mickiewicza 19 (MDK RUMIA) o godzinie 16.30.

Rejestracja Dawców Szpiku w godz. 12.00-19.00

_______________________________________


Każdego roku 28 maja obchodzimy Światowy Dzień Walki z Nowotworami Krwi.

W tym dniu chcemy w szczególny sposób zwrócić uwagę jak największej liczby osób na problem zachorowalności na nowotwory krwi oraz wyrazić swoją solidarność z chorymi na całym świecie.

Naszym głównym celem jest jak największa liczba zarejestrowanych osób jako potencjalni Dawcy Szpiku (Fundacja DKMS)

Rumski Rajd "w Drodze po Szpik" to rajd charytatywny o charakterze edukacyjno-informacyjnym, którego celem jest przede wszystkim propagowanie idei dawstwa oraz zachęcanie innych do rejestracji jako potencjalny dawca szpiku. W tym szczególnym dniu chcielibyśmy szerzyć świadomość na ten temat, by pokazać, że wszyscy jednoczymy się w tym jednym celu. To również uhonorowanie wszystkich na świecie, którzy swój szpik już oddali, by dać szansę na powrót do zdrowia drugiemu człowiekowi.

Przejechanymi kilometrami zbliżamy się do większej ilości potencjalnych dawców szpiku, To w końcu oni dają szansę drugiemu człowiekowi na powrót do zdrowia.

Symbolem tego dnia jest "&", a jego mottem jest hasło "Zostaw swój znak w walce z nowotworami krwi." My zostawimy swój znak w Rumi.

Zdjęcia z Rajdu proszę oznaczać hasztagiem #wdrodzeposzpik

Do zobaczenia!
Rumski Fiat 125p

MDK Rumia